XII EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

XII Europejski Kongres Gospodarczy

XII Europejski Kongres Gospodarczy

Kiedy:
Wrzesień 2, 2020 – Wrzesień 4, 2020 całodniowy
2020-09-02T00:00:00+02:00
2020-09-05T00:00:00+02:00
Gdzie:
Katowice
Międzynardowe Centrum Kongresowe
XII EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY @ Katowice

EURACTIV.pl jest Patronem Medialnym wydarzenia

 

XII EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

2-4 września 2020 r.

 

Wydarzenie odbywa się zarówno stacjonarnie, jak i online

Kongres za swój cel obrał wskazywanie zjawisk i trendów o kluczowym znaczeniu dla przyszłości gospodarki i perspektyw jej rozwoju.

Wielki i mniejszy, tradycyjny i innowacyjny, rodzimy i globalny biznes zaakceptował trzydniowe spotkanie w Katowicach jako skuteczną, owocną platformę bezpośrednich kontaktów B2B.

Połączenie tych funkcji, składających się de facto na misję Europejskiego Kongresu Gospodarczego, było i jest ewenementem w branży eventowej, co potwierdzali uczestnicy kolejnych edycji, których liczba sięgnęła 15 tysięcy. W setkach tysięcy liczeni byli obserwatorzy kongresowych wydarzeń. Wskazania Kongresu – brane pod uwagę przez inwestorów, menedżerów i polityków – w realny sposób zmieniały naszą rzeczywistość.

Rok 2020 jest – w gospodarce, przemyśle spotkań i dziejach EEC czasem szczególnych wyzwań. Rzeczywistość zmieniła się radykalnie, błyskawicznie, niezależnie od czyjejkolwiek woli i w sposób, którego nikt nie przewidział, a społeczne i ekonomiczne skutki tego, co przyniosła pandemia COVID-19, prędko nie znikną.

Europejski Kongres Gospodarczy pozostał w tych ekstremalnych warunkach wierny swojej misji, którą realizuje z wykorzystaniem nowych narzędzi, modeli i kanałów komunikacji.

W maju oraz w czerwcu miały miejsce, cieszące się niezwykłym zainteresowaniem i skupiające uwagę setek tysięcy widzów, wydarzenia pod szyldem EEC Online. Jako eecpoland.eu transmitowaliśmy zapisy webinariów, prezentacji, rozmów i debat online poświęconych gospodarce, która szukała w tym czasie odpowiedzi na podstawowe pytania.

Równocześnie trwało programowanie wrześniowego Kongresu, który w terminie 2-4 września 2020 r. odbędzie się „na żywo” w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach – rzecz jasna z zachowaniem obowiązujących wówczas zasad bezpieczeństwa i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii zapewniających otwarty dostęp do kongresowych wydarzeń i treści, interaktywność i bezprecedensowy w skali medialny zasięg.

Znany jest już zakres tematyczny wrześniowego Kongresu. Wiele nurtów jego 12. edycji zyska, co zrozumiałe, silny nowy kontekst, ale agenda trzydniowego spotkania zachowa swoją różnorodność i obfitość pozwalającą mierzyć się z najważniejszymi wyzwaniami współczesności – także tymi, których wagi nie anulowały bieżące problemy mające źródło w pandemii.

Zachęcamy do aktywnego towarzyszenia Kongresowi w tym szczególnym czasie. Przy wszystkich trudnościach i dramatach, które stały się naszym udziałem, debata o wyłaniającej się z chaosu przyszłości, o współdziałaniu w obliczu wielkiej zmiany, jaka jest naszym udziałem, właśnie teraz jest wyjątkowo potrzebna i ważna.

Agenda wydarzenia: https://www.eecpoland.eu/2020/pl/sesje/

Rejestracja: https://www.eecpoland.eu/2020/pl/rejestracja,759/