Jagiellonian University International Model United Nations

Organizatorzy czekają na ponad 150 delegatów z Polski i ze świata, gwarantując, że każdy uczestnik wróci z konferencji bogatszy o wspaniałe wrażenia!

Kiedy:
Maj 7, 2021 – Maj 9, 2021 całodniowy
2021-05-07T00:00:00+02:00
2021-05-10T00:00:00+02:00
Jagiellonian University International Model United Nations

Zapraszamy na Jagiellonian University International Model United Nations, konferencja w formacie symulacji posiedzeń Organizacji Narodów Zjednoczonych, organizowana online na jednym z najstarszych uniwersytetów w Europie w dniach 7-9 maja. W tym roku ONLINE i BEZ OPŁAT.

Przez 3 dni studenci z całego świata będą mieli możliwość rozwinąć swoje umiejętności dyplomatyczne, reprezentując i chroniąc interesy wybranych przez siebie państw, inicjując oraz zawierając umowy strategiczne, w ten sposób trenując także swoje umiejętności negocjacyjne i językowe

JagiMUN 2021 składa się z 5 komitetów ONZ: 

  • Rada Bezpieczeństwa ONZ (Security Council), 
  • Rada Gospodarcza i Społeczna ONZ (Economic and Social Council), 
  • Rada Praw Człowieka (Human Rights Council) 
  • Agencji ONZ ds. Uchodźców (UNHCR)
  • Światowa Organizacja Zdrowia

Poszczególne delegacje działające w przypisanych komitetach będą ze sobą współpracować celem rozwiązania jednego z najważniejszych problemów światowej polityki.

Wyobraź sobie siebie jako dyplomatę i zanurz się w świecie interesujących spotkań i wydarzeń, aplikując na JagiMUN 2021 o tutaj: https://bit.ly/JagiMUN-Delegates-Application