Giełda Współpracy – Aplikacyjne prace dyplomowe – skuteczny start zawodowy

UW

Kiedy:
Maj 23, 2018@10:00 am – 3:00 pm
2018-05-23T10:00:00+02:00
2018-05-23T15:00:00+02:00
Gdzie:
Sala Wystawowa Biblioteki Uniwersyteckiej
ul. Dobra 56/66
Warszawa
Giełda Współpracy - Aplikacyjne prace dyplomowe – skuteczny start zawodowy @ Sala Wystawowa Biblioteki Uniwersyteckiej

Uniwersytet Warszawski ma zaszczyt zaprosić na Giełdę Współpracy organizowaną w ramach projektu „Aplikacyjne prace dyplomowe – skuteczny start zawodowy”, która odbędzie się 23 maja 2018 r. w Sali Wystawowej Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie (ul. Dobra 56/66) w godz. 10:00-15:00.

W projekcie studenci kierunków humanistycznych i społecznych dzięki wsparciu doświadczonych promotorów przygotowują prace licencjackie i magisterskie, odpowiadające na zapotrzebowanie przedsiębiorstw, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Dzięki temu możliwa będzie poprawa transferu wiedzy akademickiej do otoczenia społeczno-gospodarczego Uniwersytetu oraz podniesienie kompetencji zawodowych przyszłych absolwentów.

Wydarzenie ma charakter networkingowy. Połączone jest z prezentacjami licznych „case study” i „success story” prezentowanymi przez studentów, promotorów oraz firmy, instytucje i NGO’sy będące Partnerami aplikacyjnych prac dyplomowych. Podczas eventu można poznać naukowców i specjalistów UW reprezentujących różne specjalności z obszaru nauk społeczno-humanistycznych i nawiązać partnerskie relacje biznesowe.

Przez całe wydarzenie będzie możliwość odbycia rozmów i zapoznania się ofertą 6 Wydziałów współrealizujących projekt:

  • „Artes Liberales”;
  • Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii;
  • Filozofii i Socjologii;
  • Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych;
  • Polonistyki;
  • Psychologii.

W II. edycji Giełdy przygotowaliśmy specjalnie dla firm, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych możliwość 10-minutowej prezentacji oferty współpracy z Uniwersytetem. Aby skorzystać z tej szansy, wystarczy wskazać jedną z dostępnych godzin prezentacji w formularzu zgłoszeniowym.

Prosimy, by zapisywali się Państwo na wydarzenie za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w załączonym programie oraz na stronie wydarzenia.