Europejskie Forum Nowych Idei – X edycja

Kiedy:
październik 20, 2021 – październik 22, 2021 całodniowy
2021-10-20T00:00:00+02:00
2021-10-23T00:00:00+02:00
Europejskie Forum Nowych Idei - X edycja

Czy czeka nas rewolucja infrastrukturalna o nieznanej dotąd skali?  Czy kraje UE są gotowe na przyjęcie celów pakietu Fit for 55 i poniesienie jego ekonomicznych i społecznych kosztów? Czy przedsiębiorstwa wygrają wyścig z czasem w kwestii ochrony klimatu? Te pytania zostaną postawione podczas X edycji Europejskiego Forum Nowych Idei w Sopocie, między 20 a 22 października. Gościem EFNI będzie m.in. Frans Timmermans, wiceprzewodniczący wykonawczy Komisji Europejskiej do spraw Europejskiego Zielonego Ładu.

Europejskie Forum Nowych Idei to jedna z największych w tej części kontynentu konferencji, poświęcona globalnym trendom, nowym ideom oraz przyszłości Europy. Przedstawiciele biznesu, charyzmatyczni mówcy, liderzy i decydenci oraz autorytety ze świata kultury i nauki podczas kilkudziesięciu wydarzeń, paneli, spotkań otwartych, kontrapunktów czy nocnych rozmów debatują o najważniejszych wyzwaniach dla biznesu i społeczeństw w zmieniającym się świecie, o globalnych trendach oraz o przyszłym kształcie Unii. Forum co roku gromadzi ponad tysiąc uczestników – przedstawicieli świata biznesu, nauki, kultury oraz administracji zarówno polskiej jak i europejskiej.

Europejskie Forum Nowych Idei organizowane jest od 2011 roku przez Konfederację Lewiatan przy współudziale BusinessEurope oraz miasta Sopot.

X, jubileuszowa edycja EFNI odbędzie się w Sopocie w hotelu Radisson Blu.

 

Więcej informacji o konferencji znajdą Państwo TUTAJ.

 

EURACTIV.pl jest patronem medialnym wydarzenia.