V Edycja – Warsaw Security Forum (WSF)

Każdego roku WSF skupia kluczowych decydentów, liderów branży, a także ekspertów wojskowych i cywilnych z całego świata w celu omówienia wydarzeń, trendów, a także szans i wyzwań, które czekają na Wspólnotę Transatlantycką.

Każdego roku WSF skupia kluczowych decydentów, liderów branży, a także ekspertów wojskowych i cywilnych z całego świata w celu omówienia wydarzeń, trendów, a także szans i wyzwań, które czekają na Wspólnotę Transatlantycką. [pulaski.pl/zbliza-sie-warsaw-sec…]

Tegoroczna, V edycja Warsaw Security Forum organizowana jest we współpracy z Biurem Bezpieczeństwa Narodowego – organem doradczym Prezydenta RP.  Jest także objęta patronatem m.in. Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Obrony Narodowej, Ministerstwa Energii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

 

Każdego roku WSF skupia kluczowych decydentów, liderów branży, a także ekspertów wojskowych i cywilnych z całego świata w celu omówienia wydarzeń, trendów, a także szans i wyzwań, które czekają na Wspólnotę Transatlantycką. W ubiegłym roku Warsaw Security Forum zgromadziło rekordową publiczność ponad 800 gości oraz 120 prelegentów z Europy, Ameryki Północnej i Azji.

W tym roku WSF może pochwalić się imponującą liczbą wysokiej rangi urzędników państwowych.

Warsaw Security Forum podzielone jest na trzy sesje sesje break-out, które w całości nadają ramy dla wymiany intelektualnej podczas Forum, a także sesje plenarne. Sesje plenarne koncentrują się głównie na zagadnieniach strategicznych oraz szeroko rozumianej przyszłości ładu międzynarodowego. Uzupełnieniem sesji są wydarzenia towarzyszące, w tym spotkania na zaproszenie ekspertów, przedstawicieli podmiotów gospodarczych i rządowych. Wydarzenia te obejmują dialog menedżerski, okrągły stół, a także spotkania w formacie B2B i B2G.

Oprócz samego Forum, tegoroczna edycja #WSF2018 będzie składać się z serii wydarzeń, które razem tworzą Tydzień WSF, rozpoczynający się od programu New Security Leaders, gdzie Warsaw Security Forum 2018 będzie także jego punktem kulminacyjnym. Wydarzenie #WSF2018 jest także okazją do promocji NATO i kampanii #WeAreNATO.

GDZIE: Warsaw Security Forum odbędzie się w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw Skalnicowa 21 (WAWER) http://www.doubletreewarsaw.pl/

KIEDY: 24-25 października br. 

Szczegółowe informacje oraz agenda wydarzenia dostępna na stronie https://warsawsecurityforum.org/