WEBINARIUM: Stabilność gospodarcza w niestabilnych czasach. Jaka przyszłość czeka Polskę i Europę? [WIDEO]

Ostatnie miesiące to okres wielu istotnych wyzwań gospodarczych, wynikających z trwającej pandemii, jak i z komplikującej się sytuacji geopolitycznej w Europie.

 

 

O perspektywie stabilności w niestabilnych czasach rozmawialiśmy z prof. Danutą Hübner, europosłanką Europejskiej Partii Ludowej (EPL), w latach 2004-2009 unijną komisarz ds. polityki regionalnej oraz z prof. Markiem Belką, europosłem grupy S&D, byłym premier i prezesem NBP.

„Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu dotacji Parlamentu Europejskiego w dziedzinie komunikacji. Parlament Europejski nie uczestniczył w przygotowaniu materiałów; podane informacje nie są dla niego wiążące i nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za informacje i stanowiska wyrażone w ramach projektu, za które zgodnie z mającymi zastosowanie przepisami odpowiedzialni są wyłącznie autorzy, osoby udzielające wywiadów, wydawcy lub nadawcy programu. Parlament Europejski nie może być również pociągany do odpowiedzialności za pośrednie lub bezpośrednie szkody mogące wynikać z realizacji projektu”.