Leszek Miller: Europa kryzysów oczami lewicy [WIDEO]

Jaka jest przyszłość lewicy w Polsce i Europie? Czym spowodowana jest obecna popularność partii eurosceptycznych? Czy Kompas Strategiczny UE może stanowić zaczyn armii europejskiej? To tylko niektóre kwestie, poruszone podczas webinarium pt. „Europa kryzysów oczami lewicy” z udziałem byłego premiera Polski, obecnie europosła Leszka Millera.

 

 

Gościem webinarium był Leszek Miller, europoseł Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów (S&D), w latach 2001-2004 Prezes Rady Ministrów, minister w trzech rządach RP.


„Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu dotacji Parlamentu Europejskiego w dziedzinie komunikacji. Parlament Europejski nie uczestniczył w przygotowaniu materiałów; podane informacje nie są dla niego wiążące i nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za informacje i stanowiska wyrażone w ramach projektu, za które zgodnie z mającymi zastosowanie przepisami odpowiedzialni są wyłącznie autorzy, osoby udzielające wywiadów, wydawcy lub nadawcy programu. Parlament Europejski nie może być również pociągany do odpowiedzialności za pośrednie lub bezpośrednie szkody mogące wynikać z realizacji projektu”.


Janusz Lewandowski: Trzeba Rosję skazać na zacofanie gospodarcze [WYWIAD]

„Problemem Rosji nie jest tylko Putin, ale nastawienie społeczeństwa, które nigdy nie zaznało szczypty demokracji czy praworządności”, wskazuje europoseł PO.