Danuta Hübner: Młodzi chcą uwzględnienia ich głosu ws. przyszłości UE

konferencja-w-sprawie-przyszlosci-europy-cofoe-danuta-hubner-wlodzimierz-cimoszewicz-debata-obywatelska-unia-europejska

Konferencja w sprawie przyszłości Europy ma przyczynić się do większego zaangażowania obywateli Unii w sprawy europejskie. [Canva]

Musimy stworzyć nowe mechanizmy pozwalające młodym osobom na kształtowanie różnych polityk europejskich, podkreśla w rozmowie z uczestniczką projektu Young Leaders for the Future of Europe Danuta Hübner, europosłanka Europejskiej Partii Ludowej (EPL).

 

 

 

Zapraszamy do słuchania i subskrybowania Podcastu Europejskiego w serwisach: SpotifySoundcloudApple Podcasts i Google Podcasts.


Wywiad przeprowadziła uczestniczka projektu Young Leaders for the Future of Europe Klaudia Budzanowska. Wydawczynią jest Kinga Wysocka.


Więcej Podcastów Europejskich EURACTIV znajduje się TUTAJ.

 

„Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu dotacji Parlamentu Europejskiego w dziedzinie komunikacji. Parlament Europejski nie uczestniczył w przygotowaniu materiałów; podane informacje nie są dla niego wiążące i nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za informacje i stanowiska wyrażone w ramach projektu, za które zgodnie z mającymi zastosowanie przepisami odpowiedzialni są wyłącznie autorzy, osoby udzielające wywiadów, wydawcy lub nadawcy programu. Parlament Europejski nie może być również pociągany do odpowiedzialności za pośrednie lub bezpośrednie szkody mogące wynikać z realizacji projektu”.