Jaka będzie przyszłość relacji UE-Ameryka Łacińska? [PODCAST]

unia-europejska-ameryka-lacinska-karaiby-kuba-gospodarka-umowa-chile

W ostatnich latach relacje między Unią Europejską a Ameryką Łacińską uległy zacieśnieniu. UE pozostaje jednym z największych inwestorów w regionie, podkreśla ekspert dr Tomasz Rudowski. [Canva]

W ostatnich latach relacje między Unią Europejską a Ameryką Łacińską uległy zacieśnieniu, gospodarki stały się lepiej zintegrowane, a UE pozostaje jednym z największych inwestorów w regionie. O przyszłości tychże stosunków mówi w rozmowie z EURACTIV.pl dr Tomasz Rudowski, latynoamerykanista z Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 

 

Zapraszamy do słuchania i subskrybowania Podcastu Europejskiego w serwisach: SpotifySoundcloudApple Podcasts i Google Podcasts.

Wywiad przygotował Szymon Król. Wydawczynią jest Paulina Borowska.

Więcej Podcastów Europejskich EURACTIV znajduje się TUTAJ.

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu dotacji Parlamentu Europejskiego w dziedzinie komunikacji. Parlament Europejski nie uczestniczył w przygotowaniu materiałów; podane informacje nie są dla niego wiążące i nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za informacje i stanowiska wyrażone w ramach projektu, za które zgodnie z mającymi zastosowanie przepisami odpowiedzialni są wyłącznie autorzy, osoby udzielające wywiadów, wydawcy lub nadawcy programu. Parlament Europejski nie może być również pociągany do odpowiedzialności za pośrednie lub bezpośrednie szkody mogące wynikać z realizacji projektu.