Dramatyczna sytuacja uchodźców na granicy z Białorusią: „Oddaliśmy walkowerem pole białoruskiej propagandzie” [PODCAST]

Dramatyczna sytuacja uchodźców na granicy z Białorusią: "Oddaliśmy walkowerem pole białoruskiej propagandzie"

Dramatyczna sytuacja uchodźców na granicy z Białorusią: "Oddaliśmy walkowerem pole białoruskiej propagandzie" [Photo via Unsplash]

„Nie wiemy jakie są liczby. To, co straż graniczna przekazuje dziennikarzom ma się nijak do tego, co raportuje do FRONTEXU” – mówi Natalia Gebert z inicjatywy Dom Otwarty w rozmowie z EURACTIV.pl.

 

 

 

Zapraszamy do słuchania i subskrybowania Podcastu Europejskiego w serwisach: SpotifySoundcloudApple Podcasts i Google Podcasts.

Wywiad przeprowadziła Kamila Wilczyńska. Wydawczynią odcinka jest Kinga Wysocka.

Więcej Podcastów Europejskich EURACTIV znajduje się TUTAJ.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu dotacji Parlamentu Europejskiego w dziedzinie komunikacji. Parlament Europejski nie uczestniczył w przygotowaniu materiałów; podane informacje nie są dla niego wiążące i nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za informacje i stanowiska wyrażone w ramach projektu, za które zgodnie z mającymi zastosowanie przepisami odpowiedzialni są wyłącznie autorzy, osoby udzielające wywiadów, wydawcy lub nadawcy programu. Parlament Europejski nie może być również pociągany do odpowiedzialności za pośrednie lub bezpośrednie szkody mogące wynikać z realizacji projektu.