Radosław Sikorski: Rosja chce rozbitej Europy [WYWIAD]

Radosław-Sikorski-polska-unia-europejska-rosja-ukraina-usa-geopolityka

Na zdjęciu europoseł Radosław Sikorski. [Facebook Radosław Sikorski]

Odpowiedzią na ewentualną inwazję na Ukrainę powinna być prawdziwa walka z brudnymi pieniędzmi samego Putina i jego najbliższych współpracowników-oligarchów, mówi w rozmowie z EURACTIV.pl Radosław Sikorski, były minister obrony i spraw zagranicznych, obecnie eurodeputowany Platformy Obywatelskiej.

 

 

Redaktor naczelna EURACTIV.pl Karolina Zbytniewska rozmawia z Radosławem Sikorskim o roli Europy w napiętej sytuacji na Wschodzie, aferze związanej z oprogramowaniem Pegasus i perspektywie dalszej obecności Polski we Wspólnocie.

Zapraszamy do słuchania i subskrybowania Podcastu Europejskiego w serwisach: SpotifySoundcloudApple Podcasts i Google Podcasts.

Więcej Podcastów Europejskich EURACTIV znajduje się TUTAJ.

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu dotacji Parlamentu Europejskiego w dziedzinie komunikacji. Parlament Europejski nie uczestniczył w przygotowaniu materiałów; podane informacje nie są dla niego wiążące i nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za informacje i stanowiska wyrażone w ramach projektu, za które zgodnie z mającymi zastosowanie przepisami odpowiedzialni są wyłącznie autorzy, osoby udzielające wywiadów, wydawcy lub nadawcy programu. Parlament Europejski nie może być również pociągany do odpowiedzialności za pośrednie lub bezpośrednie szkody mogące wynikać z realizacji projektu.