Już ponad milion czytelników EURACTIV.pl miesięcznie

EURACTIV.pl na tle Europy

EURACTIV.pl na tle Europy

Redakcja EURACTIV.pl, dziennika online specjalizującego się w polityce europejskiej i międzynarodowej, osiągnęła ponad milion unikalnych odsłon w ciągu ostatniego miesiąca.

 

Dziennikarze EURACTIV.pl pracują dla swoich czytelników 7 dni w tygodniu, od świtu do nocy, by zapewnić najbardziej aktualne, rzetelne informacje na temat sytuacji w Europie i na świecie, nie pomijając też polskiego kontekstu.

W tych trudnych czasach pandemii Covid-19 staliśmy się jednym z najbardziej poczytnych źródeł informacji na temat tego jak Polska, Europa i świat mierzą się z wyzwaniem stawianym przez koronawirusa.

Stale aktualizowany artykuł pt. „Koronawirus: Sytuacja w Polsce, Europie i na świecie – AKTUALIZACJA” przeczytało już ponad pół miliona osób!

 

Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami!

 

 

Koronawirus: Sytuacja w Polsce, Europie i na świecie

Europa stała się epicentrum pandemii koronawirusa. Obecność patogenu zdiagnozowano u ponad 425 tys. ludzi na świecie, wyzdrowiała dotąd ok. 1/4 zakażonych. Ponad 4 proc. osób zarażonych umarło. 
 
⚠️UWAGA⚠️ NOWY, STALE AKTUALIZOWANY ARTYKUŁ TUTAJ: https://www.euractiv.pl/section/bezpieczenstwo-i-obrona/news/koronawirus-sytuacja-w-polsce-europie-i-na-swiecie-aktualizacja/
https://www.euractiv.pl/section/bezpieczenstwo-i-obrona/news/koronawirus-sytuacja-w-polsce-europie-i-na-swiecie-aktualizacja/

 
Najnowsze informacje: TUTAJ
 

 

Polecane inne artykuły nt. pandemii …