Zaproszenie na szkolenie – Ostatnie wolne miejsca !!!

Green Management Group

Źródło: Green Management Group

W związku ze zbliżającym się szkoleniem Forum kadry kierowniczej kobiet sektora gospodarki komunalnej Green Management Group pragnie poinformować, że pozostały ostatnie wolne miejsca, a lista zapisów zamykana będzie do końca tygodnia. Każda Pani reprezentująca firmę jest mile widziana, dzięki czemu wymiana kontaktów ma charakter ogólnopolski co daje większe możliwości rozwoju!

Koszt udziału w szkoleniu: 900 zł netto*

W tym roku sesja główna będzie miała charakter międzynarodowy. Pojawią się specjaliści od budowania intensywnych systemów selektywnej zbiórki odpadów, od zagospodarowania bioodpadów i od wdrażania GOZ – tematy bardzo aktualne w kontekście naszego prawa.

Drugie Forum „Na szpilkach w męskim świecie odbędzie się już 05 czerwca 2017 r. i potrwa 3 dni. W tej edycji  szczególnie zadbamy o wzmocnienie sieci networkingowej naszych uczestniczek i gwarantujemy udział ekspertów międzynarodowych, takich jak Francoise Bonnet, Marco Ricci czy Grigor Stoyanov. Grupa sześciu wysokiej klasy specjalistów podzieli się wiedzą i doświadczeniem w zakresie gospodarki o obiegu zamkniętym i szczegółowych rozwiązań w tym zakresie. Program około-konferencyjny będzie  urozmaicony i bardzo atrakcyjny. Na prośbę uczestniczek rozbudowana została część warsztatowa dotycząca budowania wizerunku osobistego. Ponownie zadbają o to  ekspertki z „Siły Brandu” i „Wysokiej Szpilki” ale nie tylko. Uwaga! Istnieje możliwość rezerwacji spotkania z wybranym specjalistą na indywidualne konsultacje w wybranym zakresie zagadnień.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO POBRANIA TUTAJ

PROGRAM