Twój poranny briefing z Europy

[grafika autorstwa EURACTIV.pl]

[grafika autorstwa EURACTIV.pl]

Szanowni Państwo,

Jest nam miło poinformować, że jutro zainaugurujemy nowy format newslettera, poświęcony najnowszym informacjom z europejskich stolic. Będzie to newsletter poranny, który trafi do Państwa skrzynki mailowej w dni robocze pomiędzy godz. 9:00 – 10:00.

Newslettery EURACTIV.pl

O popularności naszych formatów i zaufaniu czytelników świadczą liczby – newslettery EURACTIV.pl ze starannie wyselekcjonowanymi przez nas informacjami trafiają codziennie do ponad 5 tysięcy subskrybentów. Jednocześnie dodamy nieskromnie, że portal informacyjny EURACTIV.pl zaskarbił sobie zaufanie 300 tysięcy unikalnych użytkowników. Wśród naszych czytelników jest wielu przedstawicieli think-thanków, uczelni wyższych, osób ze świata polityki, mediów, nauki, ale też biznesu. Czytają nas studenci przygotowujący się do zajęć i egzaminów oraz wszyscy, którzy interesują się Europą i światem, szukający bieżących i rzetelnych informacji. Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami.

CAPITALS – Twój nowy briefing z Europy

W czwartek (1 lipca) zainaugurujemy nasz najnowszy newsletter, aby w pełni skorzystać z potencjału dziennikarzy sieci medialnej EURACTIV, rozlokowanych po całej Europie. Każdego poranka ze stolic europejskich napłyną do Państwa najświeższe i najważniejsze informacje, których nie znajdziecie Państwo w żadnym innym polskim portalu. 

Aby subskrybować nasz nowy newsletter wystarczy wejść na stronę EURACTIV.pl i zarejestrować się za pomocą wyskakującego okienka “Newsletter”.

Zaczynamy już jutro. Do zobaczenia codziennie przy porannej kawie!

Pozdrawiamy,

Redakcja EURACTIV.pl