Specjalista ds. projektów EFS

Stowarzyszenie Pro Academia

Stowarzyszenie Edukacyjne Pro Academia poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. projektów EFS.

Zakres zadań:

  • nadzorowanie realizacji projektów szkoleniowych i edukacyjnych,
  • przygotowywanie umów, dokumentacji projektowej, raportów,
  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych do rozliczenia projektów (wnioski o płatność, praca w systemie SL2014),
  • realizowanie kampanii promocyjnych,
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z zasadą konkurencyjności,
  • udział w kontrolach projektów prowadzonych przez zewnętrzne podmioty,
  • monitoring realizacji wskaźników,
  • współpraca z zespołem projektowym, podmiotami zewnętrznymi oraz instytucjami wdrażającymi RPO.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w realizacji projektów EFS,
  • znajomość zasad i wytycznych dotyczących realizacji projektów finansowanych z EFS.
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w działaniu i umiejętność planowania czasu pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

Zgłoszenia swoich kandydatur można nadsyłać do 15 listopada 2017 r.

Więcej informacji o ogłoszeniu znajduje się tutaj.

Strona internetowa stowarzyszenia Pro Academia.

Więcej informacji o Europejskim Funduszu Społecznym znajduje się tutaj.

To apply for this job email your details to jacek.kulik@outlook.com