Fundacja Drabina Rozwoju – praca

Fundacja „Drabina Rozwoju” poszukuje kandydatki/kandydata do pracy w biurze fundacji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. Średnie,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • warunek koniecznydoświadczanie w pracy z projektami UE,
  • dokładność, sumienność i terminowość w realizacji zadań.

Opis stanowiska:

  • prace związane z realizacją projektów UE,
  • prowadzenie biura,
  • bieżące kontakty w sprawach związanych z funkcjonowaniem Fundacji,
  • zapewnianie sprawnego przepływu informacji,
  • dokonywanie zakupów i dbanie o czystość Biura.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia i doskonalenia swoich umiejętności,
  • przyjazną, a zarazem profesjonalną atmosferę pracy.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@drabina.org.pl z dopiskiem osoba z doświadczeniem do pracy w biurze.

Zgłoszenia proszę przesyłać do 8 listopada 2017 r.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

To apply for this job email your details to fundacja@drabina.org