Asystent/Asystentka ds. Komunikacji

EURACTIV.PL poszukuje ambitnej, pełnej energii i zaangażowana osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko Asystent/Asystentka ds. Komunikacji.

EURACTIV tworzą ludzie, którzy inspirują się nawzajem poprzez entuzjazm i pozytywną energię. Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w europejskiej atmosferze.  Dołączając do naszego zespołu będziesz miał/a możliwość pokazać swoją kreatywność, współtworzyć wizerunek firmy i sprawdzić się w roli redaktora, dziennikarza, tłumacza czy project managera.

Zakres obowiązków:

– współpraca z zagranicznymi oddziałami EURACTIV, w szczególności z centralą w Brukseli

– tworzenie materiałów marketingowych, informacji prasowych, prezentacji multimedialnych na potrzeby firmy

– współpraca przy realizacji projektów (organizacja debat eksperckich, spotkań tematycznych, projektów redakcyjnych i in.)

– zarządzanie zawartością strony i obsługa social media

– rekrutacja i organizacja pracy praktykantów i stażystów

– prace administracyjne, koordynacja obiegu dokumentów, prowadzenie kalendarza spotkań, dokonywanie zamówień na potrzeby firmy, współpraca z zewnętrznymi firmami wykonawczymi, sporządzanie dokumentacji projektowej

– redakcja tekstów do publikacji na stronie oraz tłumaczenia PL/ENG i ENG/PL artykułów i wywiadów

– bieżące wsparcie zespołu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (nauki humanistyczne, PR, marketing, reklama)
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • zainteresowanie bieżącą polityką i sprawami europejskimi
  • kreatywność
  • komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wielozadaniowość
  • energia, odwaga i chęć wychodzenia ze strefy komfortu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres euractiv@euractiv.pl. W treści maila prosimy napisać, dlaczego chciałbyś z nami pracować.

To apply for this job email your details to euractiv@euractiv.pl